Taastusarsti vastuvõtt

Taastusarsti vastuvõtt

Taastusravi on suunatud häirunud funktsioonide taastamisele, säilitamisele või puudega kohanemisele. Tegu on töövõimet või toimetulekut taastava raviga. Meie pakume Sulle Jõhvi kesklinnas kõiki tõhusaks taastumiseks olulisi teenuseid.

Taastusravi vajadust hindab ja ravi planeerib taastusarst. Ta on eriarst, kes hindab patsiendi seisundit, otsustab taastusravi vajalikkuse ning sõltuvalt probleemist määrab edasise ravi, suunates patsiendi taastusravi teenustele (füsioteraapia, tegevusteraapia, massaaž jms.).

Tervisekeskuses Corrigo võtab vastu hinnatud taastusarst Olga Notberg (D05441), kelle tööks on võtta Sinult põhjalik anamnees ehk mure kirjeldus, viia läbi läbivaatus, koostada vajadustest ja eesmärkidest lähtuv raviplaan. Samas tegeleb ta ka nõustamisega, kaasates teisi tervishoiu (tugi)spetsialiste.

Olles omandanud arstikraadi Tartu Ülikoolis, on Olga Notberg end täiendanud lisaks nii peremeditsiini kui taastusravi ja füsiaatria residentuuris. Lisaks meie tervisekeskusele võtab dr. Notberg vastu ka Järvamaa Haiglas, Dorpat Tervis OÜ-s ning tal on enda perearstinimistu MaaArst OÜ.

Taastusarsti vastuvõtule suunatakse Sind üldjuhul perearsti poolt vastava saatekirjaga. Saatekirja puhul on vastuvõtu visiiditasu ravikindlustatud isikule 5 eurot.

Juhul, kui soovid tulla vastuvõtule saatekirjata ja/või Sul puudub ravikindlustus, on eriarsti vastuvõtu teenus tasuline.

Tervisekeskus Corrigo on Tervisekassa ambulatoorse taastusravi teenuse lepingupartner (RRL nr 2021-RRL1-61231).