Füsioteraapia eraseanss jõusaalis

Füsioteraapia teenuse eesmärgiks on eelkõige see, et inimene tunneks end oma kehas hästi ja tuleks toime oma igapäevaste tegevustega. Füsioterapeut aitab säilitada, taastada ja/või arendada inimese liikumisvõimet ja tasakaalu toimimises.

Füsioteraapia jõusaalis on Tervisekeskus Corrigo uudne lähenemine füsioteraapia seansile, mille käigus saad just Sinule suunatud ja pühendatud nõustamise ning füüsiliste harjutuste seansi privaatses jõusaali ruumis.

Füsioterapeut annab suunised, mille abil oled võimeline edaspidi iseseisvalt oma treeninguid planeerima- kombineerima erinevaid harjutusi ja vajadusel neid muutma, et vältida ülekoormust. Samuti on teenuses olulisel kohal nõuanded harjutuste sooritamise tehnika osas. Ehk sellised teadmised ja oskused, mille abil end  edaspidi ise teadlikult ja tulemuslikult aidata saad. Loomulikult vastame ka sinu treeningutega seotud küsimustele.

Teenuse keskmeks on eesmärkide välja selgitamine, hetkeolukorra hindamine ja vastavalt sellele töötame koos välja kava, kuidas nende eesmärkideni jõuda.

Oled teenusele oodatud siis, kui teed jõutreeningutes alles esimesi samme kui ka juhul, kui oled juba kogenud treenija.

Üldinfo:

  • Meie värskelt valminud jõusaal asub Tervisekeskuse uue korpuse viimasel korrusel, kus on imeline ja inspireeriv panoraamvaade kohalikule metsatukale
  • Võta kaasa mugavad treeningriided ja -jalanõud ning pudel veega, nagu jõusaali ikka võetakse
  • Võta soovi korral ka rätik ning pesemisasjad kaasa
  • Teenusele tulles jäta üleriided registratuuri garderoobi ning oma mugavad treeningriided saad vahetada jõusaali riietusruumis
  • Esmasel kohtumisel tervitab meie füsioterapeut Sind registratuuris, et liikuda koos jõusaali

Teenuse hind:

50 € / 45-60 min

LISAINFO JA BRONEERIMINE:

Telefon: +372 333 1100
E-post: registratuur@corrigo.ee