Psühhiaater

Tervisekeskuses Corrigo (OÜ Corrigo, Jaama tn 34a, Jõhvi) võtab patsiente vastu psühhiaater.

Psühhiaater Kristina Niilisk (arsti kood D05954) võtab patsiente vastu eesti ja vene keeles.

Psühhiaater püüab aidata erinevate psüühiliste probleemidega inimesi alates noorukieast kuni vanuriteni. Inimene ise saab enda juures tähele panna meeleolumuutusi, segadustunnet maailmatajumisel, liigset ärevust, mis segab igapäevaelu.

Psühhiaatri konsultatsioonil leitakse nendele olukordadele põhjused ja vajaduse korral määratakse ravi. Samuti on kõrvalvaatajana oluline ära tunda lähedase inimese, töökaaslase, sõbra oluliselt muutnud käitumist-mõtlemist ning julgustada teda nõu pidama psühhiaatriga.

Psühhiaater hindab patsiendi terviseseisundit, määrab ravi ning vajadusel konsulteerib ka edaspidi.

Psühhiaater suunab patsiendi vajadusel nõustamiseks edasi kliinilise psühholoogi vastuvõtule. Tervisekeskuses Corrigo teeb dr. Niiliskiga koostööd kliiniline psühholoog Siim Jakobsoo, Tartu Ülikooli Kliinikumist.

Saatekiri ei ole vajalik, teenus on hetkel tasuline

Vastuvõtule tulles palume kaasa võtta:
  • lapsevanema või seadusliku esindaja kirjalik nõusolek (v.a juhul, kui lapse saatjaks on lapsevanem või seaduslik esindaja*);
  • isikut tõendav dokument.
  • Juhul, kui see on väljastatud ning vajalik, siis ka suunamiskiri ja/või iseloomustus.
*Lapsevanema või seadusliku esindaja kirjaliku nõusoleku saab allkirjastada esindaja ka psühhiaatri visiidil kohapeal ning selleks on vajalik kaasa võtta esindaja ID kaart ning pin-koodid.
Kirjaliku nõusoleku vormi saad alla laadida siit.

Lisainfo ja broneerimine:

Telefon: +372 333 1100
E-post: registratuur@corrigo.ee