Psühhiaater

Tervisekeskuses Corrigo (OÜ Corrigo, Jaama tn 34a, Jõhvi) võtab patsiente vastu psühhiaater. Psühhiaater Kristina Niilisk (D05954) võtab patsiente vastu eesti ja vene keeles, alates 12 eluaastast.

Psühhiaater aitaberinevate psüühiliste probleemidega inimesi alates noorukieast kuni vanuriteni. Inimene ise saab enda juures tähele panna meeleolumuutusi, segadustunnet maailmatajumisel, liigset ärevust, mis segab igapäevaelu.

Samuti on kõrvalvaatajana oluline ära tunda lähedase inimese, töökaaslase, sõbra oluliselt muutnud käitumist-mõtlemist ning julgustada teda nõu pidama psühhiaatriga.

Psühhiaatri konsultatsioonil leitakse nendele olukordadele põhjused ja vajaduse korral määratakse ravi. Üldjuhul eelneb psühhiaatri vasuvõtule kohtumine vaimse tervise õega.

Psühhiaater hindab patsiendi terviseseisundit, määrab ravi või teraapia ning vajadusel konsulteerib ka edaspidi.

Psühhiaater suunab patsiendi vajadusel nõustamiseks edasi kliinilise psühholoogi vastuvõtule, teraapiasse või vaimse tervise õe juurde. Meie tervisekeskuses teevad dr. Niiliskiga koostööd kliiniline psühholoog Siim Jakobsoo ning vaimse tervise õde Egle Küttis.

Saatekiri ei ole vajalik, teenust rahastab Tervisekassa. Kui soovid vastuvõtule tulla üldjärjekorra väliselt, on võimalus on pöörduda ka tasulisele vastuvõtule.

Vastuvõtule tulles palume kaasa võtta:
  • isikut tõendav dokument;
  • juhul, kui see on väljastatud ning vajalik, siis ka suunamiskiri ja/või iseloomustus.
Kirjaliku nõusoleku vormi saad alla laadida siit.

Palun pane tähele, et kui vastuvõtule registreeritakse alaealine, siis on esmasele visiidile soovitus tulla koos lapsevanema/eestkostjaga.

Samuti on oluline, et lapsed ja noored (kuni 19 eluaastat) oleks samal ajal laste- ja noorukitepsühhiaatri järjekorras, kuna siis saame juba arstidevahelist e-konsultatsiooni kasutades suunata küsimused õigele spetsialistile. 

Koostöös saavutame parimad ravitulemused.

Lisainfo ja broneerimine:

Telefon: +372 333 1100
E-post: registratuur@corrigo.ee