Pereterapeut

Mis on pereteraapia? 

Pereteraapia on laialt levinud psühhoteraapia meetod, mis on suunatud lahendamaks süsteemselt probleeme, mis tekivad inimestel suhtes oma lähedaste ning teiste oluliste inimestega. Traditsiooniliselt on pereteraapia fookuses pereliikmete omavaheline suhtlemine ning suhete kvaliteet, perekonna erinevad arengukriisid ning nendega toimetulek.

Teraapia tulemuseks võib olla näiteks perekonna toimetuleku paranemine, üksteisemõistmise suurenemine, emotsionaalse toetuse jagamine ja saamine pereliikmete poolt, probleemilahendusoskuste paranemine.

Tervisekeskus Corrigo tööperes võtab vastu pereterapeut Anastassia Tarassova. Psühholoog-nõustaja haridusega Anastassia on psühhoterapeutilise väljaõppega pere- ja emotsionaalselt fokusseeritud teraapias.

Alates 2019 on ta Eesti Pereteraapia Ühingu liige. Peamiselt töötab ta perede ja paaridega ning individuaalselt noorukite ja täiskasvanutega. Peale nõustamis- ja teraapiatöö viib läbi ka koolitusi (nt “Imelised aastad” programm lapsevanematele).

Laste ja noorukite abistamiseks eelistab ta töötada koos kogu perega, sest vanemad on oma lastele parimad terapeudid. 

Veel üks suund Anastassia töös on abi pakkumine lahutatud paaridele läbi perelepituse protsessi. Just seetõttu on tal ka riikliku perelepitaja kvalifikatsioon.

Meie pereterapeudi valdkonnad on:

  • perepsühhoteraapia (laste ja vanemate suhted, suhted päritoluperes, peredele suunatud kriisiteraapia);
  • individuaalne teraapia täiskasvanutele;
  • paariteraapia (abielu- ja suhteprobleemidega seotud küsimustes nõustamine);
  • laste ja noorukite nõustamine (sh koos perega);
  • psühholoogiline nõustamine;
  • perelepitus.

VASTUVÕTULE TULLES

  • võta kaasa isikut tõendav dokument;
  • pane soovi korral kirja Sinu või pereliikmete heaolu puudutavad küsimused, millele soovid vastuseid leida.

Võimalik on pöörduda tasulisele vastuvõtule.

Sinu vastuvõtu eest saab tasuda ka tööandja ja/või esindaja (omavalitsus, Eesti Töötukassa nõustamisteenused, SKA Lastemaja, Ohvriabi) garantiikirja alusel (NB! täpsusta oma tööandjalt tervisepaketi olemasolu ja võimalusi).

Teenuse kestvuseks on kuni 90 minutit.

LISAINFO JA BRONEERIMINE:

Telefon: +372 333 1100
E-post: registratuur@corrigo.ee