Kontakt

OÜ Corrigo | aadress: Jaama 34b, 41532 Jõhvi | registrikood: 10972862 | tegevusload: L05163, L05093, L04941, L04521, L03257, L02747

NIMI TELEFON E-POST
Registratuur (E-R 8:00-16:30, lõuna 13:00-13:30) +372 333 1100 registratuur@corrigo.ee
Töötervishoid +372 333 1105 tth@corrigo.ee
Töötervise teenuse juht, vanemõde Irina Sirenko +372 333 1105 irina.sirenko@corrigo.ee
Taastusraviteenuse vanemadministraator Angelika Malahhova +372 333 1112 angelika.malahhova@corrigo.ee
Röntgenkabinet +372 333 1102 rontgen@corrigo.ee
Corrigo Estetica iluteenused Corrigo Estetica +372 333 1100 estetica@corrigo.ee
Metadoon asendusravi teenuse juht, vanemõde Liubov Uliyanova +372 333 1110 nak@corrigo.ee
Koolitervise teenuse juht, õde Jõhvi Põhikoolis Annela Nutov +372 339 5799 annela.nutov@corrigo.ee
Koolitervishoiu õde Jõhvi Gümnaasiumis Snežana Nesterova +372 5377 4817 snezana.nesterova@corrigo.ee
Koolitervishoiu õde Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses Ksenija Tolli +372 5831 4023 ksenija.tolli@corrigo.ee
Koolitervishoiu õde Jõhvi Vene Põhikoolis Valeria Naumtšuk +372 5551 2347 valeria.naumtsuk@corrigo.ee
ADMINISTRATSIOON
Juhatuse liige Tiiu Sepp +372 528 9364 tiiu.sepp@corrigo.ee
Tegevjuht Merle Harjo ‭+372 552 6928‬ merle.harjo@corrigo.ee
Finantsjuht Sirje Pikhoff +372 333 1116 sirje.pikhoff@corrigo.ee
Raamatupidaja-andmekaitsespetsialist Tatjana Mihhailova +372 333 1115 tatjana.mihhailova@corrigo.ee
Turundus   turundus@corrigo.ee
Majandus-haldus Kirus Melder +372 5562 0371 kirus.melder@corrigo.ee

Tervisekeskus Corrigo kontserni kuuluva SA Jõhvi Haigla kontaktid leiad siit