Pehme koe teraapiad

Tegemist on koondnimetusega mitmetele erinevatele teraapiameetoditele, mida terapeut teostab kasutades peamiselt oma käsi.

Siia alla kuuluvad erinevad põnevate nimedega lihaste aktiviseerimistehnikad (Trigenics, ART, Neuromuscular Facilitation jne), sidekoetehnikad (Rolfing, Anatomytrains, süvakoemassaaž), trigerpunktiteraapia, asendlõõgastustehnikad jne.

Need meetodid annavad tihtipeale kõige kiiremaid silmaga nähtavaid ja kliendi poolt tunnetatavaid tulemusi.

Paari minutiga on võimalik oluliselt korrigeerida näiteks põlve- või õlaliigese liikuvust, vabaneda pingetest kaelas, oluliselt leevendada raskustunnet alaseljas või hoopis vähendada turset.

Just oma efektiivsuse tõttu kasutame füsioteraapias erinevaid pehme koe teraapiaid pea iga patsiendi puhul. Siiski on oluline teada, et alati ei ole nende kasutamine näidustatud – teatud seisundid vajavad eelnevalt aktiivset lihasjõu arendamist terapeutiliste harjutuste abil ja alles siis on võimalik kasutada täiendavalt passiivseid teraapiameetodeid pehme koe teraapiate valikust.

Vahel on aga ainuke hetkel sobilik ja piisavalt õrn ja patsiendile ohutu teraapiameetod mõni pehme koe teraapia tehnika.

Lisainfo ja broneerimine:

Telefon: +372 333 1100
E-post: registratuur@corrigo.ee