Kuidas toimida riskiperioodil?

Hea Corrigo Tervisekeskuse külastaja

  • Palume tungivalt eakatel, nõrgema immuunsusega või kroonilisi haigusi põdevatel inimestel vastuvõtule kohapeale tulemine asendada virtuaalsel või telefoni teel nõustamisega.
  • Kõiki vaimse tervise nõustamisi, füsioterapeudi-, diastaasi- ja toitumisnõustamisi ning logopeedilisi teenuseid (kõneravi) pakume riskiperioodil ning ka peale seda ka skype vahendusel. Selleks palume võtta meie registratuuriga (+372 333 1100; | registratuur@corrigo.ee)  ühendust, et virtuaalnõustamise aeg kokku leppida.
  • Synlab Eesti labori Jõhvi verevõtukoha jooksev informatsioon asub siin.
  • Kogu info testimise kohta on kättesaadav eesti, vene ja inglise keeles: www.koroonatestimine.ee

Hoia ja hooli!

Palun hooli enda ning lähedaste tervisest iga päev. Kui oled lähiajal külastanud välisriiki või omad kokkupuudet välisriiki külastanuga, anna palun sellest meile aegsasti teada ning muudame Sinu broneeringu(d) hilisemaks.
Püsi võimalusel rahvarohketest kohtadest eemal, pese regulaarselt käsi, kasuta desinfitseerimisvahendeid, köha ja aevastuse korral kasuta taskurätti (mis viska koheselt peale esmast kasutust ära) või varrukat.
Viibi palju värske õhu käes, toitu tervislikult ja hoia vaimne ning füüsiline tervis tasakaalus.

Kuidas toimida koroonakahtluse korral?

1. Helista oma perearstile.
2. Kui perearst otsustab testimise vajalikkuse, edastab ta digitaalse saatekirja laboriinfosüsteemi, mille alusel avaliku testimise kõnekeskus (Synlab/Medicum) helistab ning pakub proovivõtmiseks aja ja koha. Oota kõnet või broneeri ise aeg koroonatestimine.ee lehel alamkataloogis “Patsiendile”.
3. Testima tule üksi ja õigel kellaajal, et vältida järjekordi. Eelregistreerimata proove ei võeta.
4. Võta kaasa dokument.
5. Vastus saabub laborist 24-48 tunni jooksul digilugu.ee keskkonda.

6. Positiivse tulemuse korral sulle helistatakse. Püsi kodus, järgi antud soovitusi, tervise halvenemise korral võta ühendust oma perearstiga või kutsu kiirabi, helistades 112.

Sinust hoolides

Tervisekeskus Corrigo

www.corrigo.ee

www.terviseamet.ee