Uuringuprojekt „Partnerite teavitamise viiside piloteerimine süstivatele narkomaanidele ja nende seksuaalpartneritele suunatud seksuaalsel teel levivate infektsioonide ja HIV-testimise teenuse raames”


Uuringu põhieesmärk
Piloteerida partnerite teavitamise viise süstivatele narkomaanidele ja nende seksuaalpartneritele suunatud seksuaalsel teel levivate infektsioonide ja HIV-testimise teenuse raames.

Uuringu alaeesmärgid
Hinnata süstivate narkomaanide ja nende seksuaalpartnerite valmisolekut partnerite teavitamiseks ning eelistusi teavitamise viiside osas (isiklik või tervishoiutöötaja poolne teavitamine).

Hinnata partnerite teavitamise viiside tõhusust süstivate narkomaanide ja nende seksuaalpartnerite puhul, kellel on diagnoositud mõni STLi või HIV-nakkus ning koguda infot vastavate meetodite edaspidiseks rakendamiseks igapäevatöö raames.

Koguda infot võimalike seksuaalsel teel levivate infektsioonide ennetuslike interventsioonide rakendamiseks süstivate narkomaanide ja nende seksuaalpartnerite seas.

Uuring teostatakse ajavahemikus 15.08.2011-31.03.2012. Uuritavate värbamine viiakse läbi vahemikus 01.09.2011-30.04.2012.

Uuringule kutsutakse osalema kõik uuringuperioodil OÜ Corrigo poolt süstivatele narkomaanidele ja nende seksuaalpartneritele pakutavat STL teenust saavad patsiendid, kellel diagnoositakse mõni STL (süüfilis, gonorröa, trihhomonoos, urogenitaalne klamüüdiainfektsioon, HIV, C- või B-hepatiit).


Vastuvõtuajad:

Esmaspäev, teispäev ja reede 8.00-15.00;
kolmapäev ja neljapäev 11.00-16.30

Kontakttelefon:
3331100

logo_BorderNet_Work