Kontakt

OÜ Corrigo | aadress: Jaama 34b, 41532 Jõhvi | registrikood: 10972862 | tegevusload: L02747, L03257

AMET NIMI TELEFON E-POST
Registratuur (E-R 8:00-16:30) +372 333 1100
+372 501 3637
registratuur@corrigo.ee
Töötervishoiu osakond +372 333 1105 tth@corrigo.ee
Töötervishoiu osakonna juhataja Tatjana Aalund +372 333 1105 tatjana.aalund@corrigo.ee
Röntgenkabinet +372 333 1102 rontgen@corrigo.ee
Iluteenuste kabinet Corrigo Estetica +372 528 9364 estetica@corrigo.ee
Metadoon asendusravi osakond, teenusejuht Ljubov Uljanova +372 333 1110 nak@corrigo.ee
Koolitervishoiu õde Jõhvi Gümnaasiumis kooliõde +372 339 5799 registratuur@corrigo.ee
Koolitervishoiu õde Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses kooliõde +372 5831 4023 registratuur@corrigo.ee
Koolitervishoiu õde Jõhvi Vene Põhikoolis kooliõde +372 5551 2347 registratuur@corrigo.ee
ADMINISTRATSIOON
Juhatuse liige Tiiu Sepp +372 528 9364 tiiu.sepp@corrigo.ee
Finantsjuht Sirje Pikhoff +372 333 1116 sirje.pikhoff@corrigo.ee
Raamatupidaja-andmekaitsespetsialist Tatjana Mihhailova +372 333 1115
+372 5522 9278
tatjana.mihhailova@corrigo.ee
Personalijuht Merle Kaljus ‭+372 552 6928‬ merle.kaljus@corrigo.ee
Turundus-arendusjuht Evelin Kruusalu +372 524 2708 evelin.kruusalu@corrigo.ee