Märka noort abivajavat last!


Anname käesolevaga teada, et Jõhvi Noorukite ravi- ja rehabilitatsioonikeskus (JNRK) lõpetab töö 30.06.2018.

Kuigi noorukite ravi ja rehabilitatsioonikeskus lõpetab tegevuse meie majas, siis kindlasti ei jäta me hätta abivajavaid noori. Meie majas aitavad noori psühhiaater, psühholoog, kliiniline psühholoog, pereterapeut ja sotsiaaltöötaja.  Teenustele saavad noori suunata nii kohaliku omavalitsuse esindajad kui ka perearstid. Hetkel on noortele tasuta kliiniline psühholoog, psühholoog ja pereterapeut, läbi uimastiennetuse projekti, mida rahastab Tervise Arengu Instituut.

Samuti on meil majas noorte reproduktiivalane nõustamiskabinet, kus saavad tasuta küsida nõu noormehed ja neiud vanuses kuni 26 aastat.

Alates 01.01.2015 on perearstidel võimalik kasutada teraapiafondi oma patsientide suunamiseks kliinilise psühholoogi vastuvõtule. Teraapiafond on perearsti täiendava rahastamise süsteem, mis võimaldab saada vajalikku ravi kiiremini ja oma perearsti koordineerimisel.

Eriarsti poolt suunatud teenused on mõeldud igas vanuses Eesti Haigekassa poolt kindlustatud isikutele, kes on esmalt pöördunud eriarsti (perearsti, psühhiaatri või taastusraviarsti) poole ning vastavalt meditsiinilisele näidustusele saanud vastava suunamiskirja.

Ilma suunamiskirjata teenuste hinnakiri:

Kliinilise psühholoogi vastuvõtt   40 EUR

Psühholoogi vastuvõtt                   45 EUR

Pereterapeudi vastuvõtt                60 EUR

Informatsioon ja registreerimine vastuvõtule email: registratuur@corrigo.ee või tel: 333 1100

Märkame koos abivajajat last!