Teine hea uudis!


Samuti on meil hea meel teada anda, et OÜ Corrigo pakub ka kliinilise psühholoogi teenust. Eestis lugupeetud ja tunnustatud kliinilise psühholoogi Karmen Vool `i töö on suunatud psüühilise distressi, psüühika- ja käitumishäirete, vaegurluse ja riskikäitumise hindamisele, leevendamisele, ravimisele ja ennetamisele. Tema poole võib pöörduda, kui on vaja välja selgitada, kas inimesel on mõni psüühikahäire, teha selleks teste ja uuringuid. Samuti on kliinilise psühholoogi tööks erinevate häirete ravimine ja sümptomite leevendamine. Kliinilise psühholoogi juurde saab saatekirjaga (perearst, psühhiaater), sel juhul on teenus inimesele ja KOV-le tasuta.

Registreerimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduda Corrigo registratuuri poole registratuur[ät]corrigo.ee või tel: 3331100

Karmen Vool on kliiniline psühholoog,  kes omandas magistrikraadi Tartu Ülikoolis. Karmen Vool on läbinud kognitiiv-käitumusliku teraapia alg- ja põhikursuse, pereteraapia algkursuse ning käesolevalt omandan ka skeemiteraapia teadmisi. Varasemalt lisaks kliinilisele tööle on Karmen Vool tegelenud ka vabatahtliku nõustamise ja koolinoorte psühholoogia-alase koolitamisega ning osalenud seksuaalvägivalla ohvrite tugiisikute projektis.