Uudised

Hambaravi järelmaksuga (16.08.2016)

Sageli juhtub, et hammastega tekivad tõsisemad probleemid just siis, kui rahaline seis korraga suuremat väljaminekut ei võimalda.  Sel hetkel ei tasu ravimõtteid nurka visata, sest Corrigo Hambaravi pakub oma klientidele ka järelmaksu võimalust.

hambad

Vajalik info neile, kes vajavad jalatsitesse tellitavaid tallatugesid või ortopeeedilisi jalatseid (01.08.2016)

Soodustusega sisetaldu ja tallatugesid müüakse abivahendite firmade poolt perearsti tõendi alusel.

Ortopeediliste jalatsite saamiseks annab tõendi ortopeed, taastusraviarst, närviarst või rehabilitatsioonimeeskond. Korduval tellimisel piisab ainult perearsti tõendist. Laste puhul müüakse soodustusega abivahendeid eriarsti tõendi alusel ka neile, kel pole puuet määratud (varem said soodustust ainult, kel oli puue).


Allikas: Sotsiaalkaitseministri 21.12.2015 määruse nr 74 lisast „Abivahendite loetelu“

Sünnimärkide kontroll Sinu kodukoha lähedal telemeditsiini abil! (18.07.2016)

Melanoom on väga ohtlik nahavähi vorm, kuid piisavalt varakult avastades ravitav. Melanoom võib areneda sünnimärkidest, mistõttu peaks igaüks jälgima oma nahal toimuvaid muutusi.

Dermtest on Eestis uudne ja ainulaadne teledermatoskoopia teenus, mis aitab eristada paha- ja healoomulisi nahakasvajaid nahal.

Dermtest_est_pilt2

Röntgenkabinetis on uus röntgenaparatuur (15.07.2016)

Röntgenkabinetis on uus röntgenaparatuur - Radiograaf Polyrad SE (2016), mis võimaldab teostada radioloogilist protseduuri maksimaalselt ohutult.

Töötervishoiu osakond sai uued aparaadid (15.07.2016)

Töötervishoiu osakond sai uued aparaadid nii silma- kui ka röntgeni kabinetti. Silmakabinetis on uuendatud refraktomeeter, millega mõõdetakse patsiendi silmade optilist refraktsiooni (lühi- või kaugelenägelikkust) ja uus ICare tonomeeter ehk silma siserõhu mõõtja ning nägemisteravuse määramise projektor.

REHABILITATSIOONI OSAKONNA LAHTISTE USTE PÄEV (11.05.2016)

Kutsume  teid 02.06.2016 kell 12:00 – 14:00 SA Jõhvi Haigla REHABILITATSIOONI OSAKONNA LAHTISTE USTE PÄEVALE,  kus on võimalus saada ülevaade üldistest muudatustest rehabilitatsiooniteenuste osutamisel ja tutvuda SA Jõhvi Haigla poolt pakutavate  kõigirehabilitatsiooniteenustega.

Seksuaaltervisealane ja psühholoogiline nõustamine nüüd ka Skype'i teel (01.12.2015)

AUTOR: EESTI SEKSUAALTERVISE LIIT

    Eesti Seksuaaltervise Liidu Seksuaaltervise Kliinik pakub nüüdsest seksuaaltervisealast ja psühholoogilist nõustamise teenust ka Skype'i teel.

Skype'i teel toimuv e-nõustamise teenus pakub seksuaaltervise vallas nii meditsiinilist kui ka psühholoogilist abi. E-nõustamise teenust saab tellida naiste- ja meestearstilt ning psühholoogilt eesti ja ka vene keeles. 

E-nõustamisteenus on mõeldud eelkõige täiskasvanutele, nii naistele kui ka meestele, kellel on küsimus seksuaaltervise või psühholoogia teemal. Kui inimesel on kindel sümptom, siis on mõistlik pöörduda arsti poole füüsiliselt kohale minnes, aga on palju teemasid, kui arsti juurde ei ole vaja, ei saa või ei taha otseselt kohale minna. Sellistel puhkudel sobib Skype'i teel e-nõustamisteenus. Skype'i teel saab nõu ja abi ka delikaatsetel teemadel nagu seksuaalsus, viljakus, soovimatu raseduse vältimine, eneseregulatsiooni küsimused jt ning seda saab soovi korral anonüümselt.

Skype'i teenuse väljatöötamisel oleme suurt tähelepanu pööranud turvalisusele ja anonüümsusele. Nõustatav ei pea avaldama nõustajale oma nime ega muid isikuandmeid."

Skype'i teel e-nõustamisel on palju eeliseid, see on personaalne, sest saab reaalajas otsekontakti nõustajaga. E-nõustamise teenust kasutades võib jääda anonüümseks, sest oma nime ei pea avalikustama. Skype'i kasutades on teenus mugav ja kättesaadav, sest nõustamine saab toimuda näiteks oma kodus ja konsultatsioonile saamiseks ei pea pikalt järjekorras ootama.

Skype'i teel e-nõustamise teenuse kohta saab rohkem infot ja broneerida veebilehelt www.estl.ee/enõustamine.

E-nõustamisteenus on tasuline, 20-minutiline sessioon maksab 15 eurot. E-nõustamise teenuse tasude eest toetatakse noorte nõustamiskeskkonna www.amor.ee tööd. Amor.ee on Eesti Seksuaaltervise Liidu poolt loodud tasuta seksuaaltervisealane veebikeskkond, mis on mõeldud noortele naistele ja meestele vanuses kuni 25 aastat tasuta kasutamiseks.

E-nõustamisteenuse broneerimiseks on vajalik täita broneerimise tellimus, kus küsitakse järgmisi andmeid: nõustamisteenuse valdkond, aeg, sobiv nõustaja, nõustamise sessioonide arv ja Skype'i reaalajas kontakteerumise valik, Skype'i nimi, e-posti aadress, maakond ja probleemi lühikirjeldus.

E-nõustamisteenuse valmimist on rahastatud Norra toetustest 2009–2014 Rahvatervise programmis. Eestis on Rahvatervise programmi koordinaator Sotsiaalministeerium.

Alates 01.12.2015 töötab noortekabinet uutel aegadel (24.11.2015)

Austatud noored!
Alates 01.12.2015 töötab noortekabinet uutel aegadel
E, N, R  14 - 16
T            9 - 15 naistearst
K          14 - 18

Ära karda külastada!

TEABEPÄEVAD PODAGRAST (08.11.2015)


13. novembril 2015.a.

Jõhvi Kontserdimaja, Pargi 40, Jõhvi.

 

PÄEVAKAVA:

16:00 “Eesti Reumaliit täna ja homme”

Jonas Grauberg, Eesti Reumaliidu turundusjuht

 

16:15 “Podagra- haiguste kuningas, kuningate haigus"

Raili Müller, Tartu Ülikooli Kliinikumi reumatoloog

 

17:00 Paus

 

17:15 "Podagra ravi"

Raili Müller, Tartu Ülikooli Kliinikumi reumatoloog


TEABEPÄEVAD PODAGRAST

Õnnitleme dr Reet Tooming (14.09.2015)

Austatud dr Reet Tooming
Õnnitleme Teid parima perearsti tiitli võidu puhul! Meil on hea meel, et saame töötada Teiega koos.
Jõudu edaspidiseks ja kõikidele Teie patsientidele kiiret paranemist!

TerviseTrend PEREARSTID TOP 10