Uudised

Naistearsti vastuvõtt Corrigos (20.03.2018)

OÜ Corrigole on väga tähtis kõrgetasemelise günekoloogia teenuse osutamine ja seetõttu on meil heameel teatada, et alates aprillist algab OÜ Corrigo ja AS Fertilitiase vaheline koostöö günekoloogia teenuse osutamise näol. Esimene vastuvõtt naistearst Dr Svetlana Kuznetsoval Fertilitase kliinikust toimub 27.04.2018.

Seoses tegevuse laienemisega on Corrigosse oodatud uued oma valdkonna spetsialistid (01.03.2018)

kuulutus_veebruar 2018-1

Teine hea uudis! (22.01.2018)

Samuti on meil hea meel teada anda, et OÜ Corrigo pakub ka kliinilise psühholoogi teenust. Eestis lugupeetud ja tunnustatud kliinilise psühholoogi Karmen Vool `i töö on suunatud psüühilise distressi, psüühika- ja käitumishäirete, vaegurluse ja riskikäitumise hindamisele, leevendamisele, ravimisele ja ennetamisele. Tema poole võib pöörduda, kui on vaja välja selgitada, kas inimesel on mõni psüühikahäire, teha selleks teste ja uuringuid. Samuti on kliinilise psühholoogi tööks erinevate häirete ravimine ja sümptomite leevendamine. Kliinilise psühholoogi juurde saab saatekirjaga (perearst, psühhiaater), sel juhul on teenus inimesele ja KOV-le tasuta.

Registreerimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduda Corrigo registratuuri poole registratuur[ät]corrigo.ee või tel: 3331100

Meil on teile uudis! (22.01.2018)

Alates 19 veebruarist hakkab OÜ Corrigo osutama ainukesena Ida-Virumaal pereterapeudi teenust. Eestis väga hinnatud ja tuntud pereterapeut Pille Murrik. Vastuvõtu eesmärk on parandada kogu perekonna toimimist ning suurendada lähedust ja pereliikmete rahulolu. Fookus seatakse ka individuaalsetele vajadustele peresüsteemis.


Käsitletavad probleemid:

 • Konfliktid perekonnas
 • Laste ja teismeliste käitumisprobleemid, õpiraskused, depressioon, ärevus, ennastvigastav käitumine
 • Psüühilised probleemid
 • Kärgpere probleemid
 • Lahutus
 • Vanemlike oskuste puudulikkus
 • Traumad, surm, kaotus, lein
 • Sõltuvusprobleemid
 • Perekonna arengukriis

Registreerimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduda julgesti Corrigo registratuuri poole registratuur[ät]corrigo.ee või tel: 3331100

Corrigo OÜ korraldab esmaabi väljaõppe ja täiendõppe vene keeles (17.01.2018)

Corrigo OÜ korraldab esmaabi väljaõppe ja täiendõppe vene keeles.
Esmaabi koolitus on ette nähtud EV Sotsiaalministeeriumi määrusega nr 80 (14.12.2000) "Töötervishoiu- ja tööohutusalase väljaõppe ja täiendõppe kord" – igas töökohas peab olema väljaõppe (16-tunnine koolitus) läbinud esmaabiandja. Tööandja suunab esmaabiandja täiendõppele iga kolme aasta järel.

Esmaabiandjate väljaõpe 27.03. – 28.03.2018 16 tundi 74,40 €
Esmaabiandjate täiendõpe 28.03.2018                 6 tundi 48,00 €


Koolitusele registreerimine:
Telefon: 3331105

Loeng tervisliku toitumise ja liikumise teemal. (05.01.2018)

Toiduvalikust sõltub meie organismi seisund ja võimalike haiguste ennetamine või nende kulgemine. See aitab tagada meile tõhusalt toimivad kaitsereaktsioonid ning hea enesetunde. Kuna inimese organism on keerukas tervik, siis on äärmiselt oluline hoida enda toitumine kõrge toiteväärtuse tagamiseks võimalikult mitmekülgsena, samas unustamata mõõdukaid toidukoguseid ja organismi energiavajadust.

Füüsiline aktiivsus on võtmesõna paljude terviseprobleemide tekkes, haiguste ennetamises ja ravis ning samuti tervist tugevdava eluviisi kujundamises.
Loeng tervisliku toitumise ja liikumise teemal.

Soolakamber (04.01.2018)

Haloteraapia («halos» on kreeka keeles sool) on ravimeetod, kus patsient on kuiva soola-aerosooli keskkonnas. See pole ainult efektiivne ja ohutu, vaid ka meeldiv. Looduslik, ravimitest vaba toime parandab Sinu hingamist. Soolaravi on Euroopas kasutusel juba üle 50 aasta.
Soolaravi on soovitav, kui:
 •  soovid tõsta vastupanu infektsioonhaigustele
 •  Sinu hingamine on raskendatud
 •  Sind vaevab pikaajaline köha
 •  Sul on nahaprobleemid
Kui Sul on järgmised probleemid:
 •  hingamistakistus
 •  suitsetamisest sõltuv köha
 •  sesoonsusega seotud allergia
 •  allergiline nohu
 •  bronhiit
 •  sinusiit
 •  farüngiit
 •  naha probleemid

Kunstinäitus Jõhvi Hooldushaiglas 21.12 (22.12.2017)

21.12 oli Jõhvi hooldushaiglas tore päev! Jõhvi Kunstikooli õpilased eesotsas direktor Mati Rautsoga avasid kunstikooli õpilaste poolt joonistad kunstinäituse. Joonistusi saab näha Corrigo tervisekeskuse esimesel korrusel ja Jõhvi hooldusosakonna teisel korrusel. Teise korruse pildid toovad palju rõõmu meie patsientidele. Samuti tegid kunstikooli õpilased personaalsed jõulukaardid kõikidele hoolealustele. 

Kirsiks tordil esinesid meie patsientidele väikesed Tammetõrukused Küllike Šapovalova juhendamisel!

Täname kõiki asjaosalisi eduka ürituse eest!
21.12 Tammetõrukused

Nõelravi (22.11.2017)

Corrigo pakub uudset kuivnõelravi teenust.

Dry needling ehk kuivnõelravi teraapiameetod, mille efekt patsiendile on valu vähenemine ja paranemisprotsessi toetamine. Tegemist ei ole hiina meditsiinis kasutusel oleva meetodiga, vaid osaga lääne meditsiinist.Kuivnõelravi on üks füsioterapeudi töövahenditest ja sellest tulenevalt kasutatakse seda erinevate lihasprobleemide lahendamiseks.


Südame ja vererõhu Holter monitooring (20.10.2017)

Alates 23.10.2017 on võimalus ennast registreerida südame ja vererõhu Holter monitooringule.
Vajalik perearsti või spetsialisti saatekiri.
Registreerimine telefonil 333 1100