Uudised

UUDIS! Neuroloogi vastuvõtt (25.07.2018)

UUDIS! Järgmisest nädalast alustab vastuvõtte Neuroloog ehk närviarst, kes diagnoosib ja ravib närvisüsteemi haiguseid. Diagnoosimise aluseks on põhjalik vestlus, neuroloogiline läbivaatus ning vajadusel lisauuringud. Neuroloog võtab vastu ka lapsi.

Visiiditasu 20 EUR, saatekirja pole vaja. 

Registreerimine ja lisainfo 333 1100 või registratuur@corrigo.ee

UUDIS! Anname teada, et alates septembrist alustame koostööd ortopeediga dr Dmitrii Khegaiga (18.07.2018)

UUDIS! Anname teada, et alates septembrist alustame koostööd ortopeediga dr Dmitrii Khegai, et võimaldada patsientidele liigesesisest süstimist põlvevalu vähendamiseks.

Ortopeed kasutab preparaati Synvisc-One.synvisc_knee_img_png.png
Synvisc-One on looduslik aine hüaluraan, mis asendab kahjustatud liigeses vedelikku ja efekt püsib 6 kuu kuni ühe aasta vältel.
https://www.synvisc.ee/synvisc-one/about-synvisc-one

Enne süste tegemist on vajalik ortopeedi konsultatsioon, kes otsustab protseduuri vajalikkuse üle. Liigesesesiene süst on patsiendile tasuline.

lisainfo: registratuur@corrigo.ee

Märka noort abivajavat last! (25.06.2018)

Anname käesolevaga teada, et Jõhvi Noorukite ravi- ja rehabilitatsioonikeskus (JNRK) lõpetab töö 30.06.2018.

Kuigi noorukite ravi ja rehabilitatsioonikeskus lõpetab tegevuse meie majas, siis kindlasti ei jäta me hätta abivajavaid noori. Meie majas aitavad noori psühhiaater, psühholoog, kliiniline psühholoog, pereterapeut ja sotsiaaltöötaja.  Teenustele saavad noori suunata nii kohaliku omavalitsuse esindajad kui ka perearstid. Hetkel on noortele tasuta kliiniline psühholoog, psühholoog ja pereterapeut, läbi uimastiennetuse projekti, mida rahastab Tervise Arengu Instituut.

Samuti on meil majas noorte reproduktiivalane nõustamiskabinet, kus saavad tasuta küsida nõu noormehed ja neiud vanuses kuni 26 aastat.

05.06.2018 toimus Corrigo ja Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse vaheline edukas kogemuste jagamise kohtumine (05.06.2018)

05.06.2018 toimus Corrigo ja Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse vaheline edukas kogemuste jagamise kohtumine, mille eesmärgiks oli spetsialistide silmaringi laiendamine ning parimate praktikate vahetamine. Kohtumise lõpuosast sai ka osa Jõhvi vallavanem Aleksei Naumkin.

Corrigo füsioteraapia kliendileht kevad 2018 (14.05.2018)

UUS - Biorevitalisatsioon (28.04.2018)

Biorevitalisatsioon tähendab otsetõlkes – bioloogiline elustamine 


Biorevitalisatsioon on uudne, tõhus ja ohutu meetod naha toonuse ja elastsuse taastamiseks hüaluroonhappe süstimise abil, et saavutada noore ja terve naha värv.  Biorevitalisatsioon võimaldab saavutada noore ja terve naha välimuse. See mitte ainult ei paranda naha välist ilmet, vaid taastab ka sisemise, noorele nahale omase keskkonna. Tulemusena nahk näeb välja elav, sile, elastne ja särav. Meetod on esteetilises kosmetoloogias leidnud laialdast kasutust, sest võimaldab saavutada suurepäraseid tulemusi kirurgilise sekkumiseta lifting efekt.

HEI NOOR, noortekabineti nõustaja ootab vastuvõtule noori naisi ja mehi, kellel vanust alla 25 aasta! (19.04.2018)

Anname nõu järgmistel teemadel:

  • Nõustamine seksuaalelu küsimustes
  • Rasestumisvastased vahendid, raseduse diagnostika
  • Seksuaalsel teel levivate haiguste diagnostika (sh HIV test)
  • Seksuaaltervise alased loengud tellimisel

Registreeri ennast vastuvõtule tel: 333 1103  või email: noortekabinet@corrigo.ee

03.05.2018 alustab Corrigo Hambaravis vastuvõttu suuhügienist Nadežda Tširkunova (06.04.2018)

Suuhügienist teostab põhjalikku hammaste puhastust ning annab nõu suuhügieeni küsimustes. Suuhügienisti üks tähtsamaid ülesandeid on suuhaiguste ennetamine, mille alla käivad nii hambaaugud kui igemehaigused. Töö käib käsikäes hambaarstidega, kes enamasti suunavadki patsiente hügienisti vastuvõtule. Ennetusega peaks tegelema igas vanuses inimene kuna enamikke suuõõne haigusi on võimalik ise ära hoida.

Pakume koostöös Sotsiaalkindlustusametiga erinevaid nõustamisteenuseid (27.03.2018)

Projekti sihtgrupiks on mitmete probleemide samaaegsest esinemisest tingitud toimetulekuraskustes tööealised inimesed (15 eluaastast kuni vanaduspensioni eani) ja nende pereliikmed, kelle toetamiseks ei piisa kohaliku omavalitsuse võimalustest (toetused, teenused).

Naistearsti vastuvõtt Corrigos (22.03.2018)

naistearst_kuulutus.jpg