Uudised

UUS - Akne raviplaani koostamine! (24.04.2018)

Kas sul on vistrikud? Kas sul võib olla akne? Corrigo pakub akne raviplaani koostamise teenust koostöös nahaarstidega.

Vistrikud ehk akne on nahahaigus, mis võib tekitada jäädavaid arme. Aknet on aga võimalik ravida. Teenusel osalemiseks broneeri aeg ja täida eelnevalt ära patsiendi infoleht. Kohapeal uuritakse vistrike põhjuseid ja tehakse pildid. Kogu info saadetakse edasi nahaarstile. Mõne tööpäeva jooksul saad personaalsed soovitused ja raviplaani.

HEI NOOR, noortekabineti nõustaja ootab vastuvõtule noori naisi ja mehi, kellel vanust alla 25 aasta! (19.04.2018)

Anname nõu järgmistel teemadel:

  • Nõustamine seksuaalelu küsimustes
  • Rasestumisvastased vahendid, raseduse diagnostika
  • Seksuaalsel teel levivate haiguste diagnostika (sh HIV test)
  • Seksuaaltervise alased loengud tellimisel

Registreeri ennast vastuvõtule tel: 333 1103  või email: noortekabinet@corrigo.ee

03.05.2018 alustab Corrigo Hambaravis vastuvõttu suuhügienist Nadežda Tširkunova (06.04.2018)

Suuhügienist teostab põhjalikku hammaste puhastust ning annab nõu suuhügieeni küsimustes. Suuhügienisti üks tähtsamaid ülesandeid on suuhaiguste ennetamine, mille alla käivad nii hambaaugud kui igemehaigused. Töö käib käsikäes hambaarstidega, kes enamasti suunavadki patsiente hügienisti vastuvõtule. Ennetusega peaks tegelema igas vanuses inimene kuna enamikke suuõõne haigusi on võimalik ise ära hoida.

Pakume koostöös Sotsiaalkindlustusametiga erinevaid nõustamisteenuseid (27.03.2018)

Projekti sihtgrupiks on mitmete probleemide samaaegsest esinemisest tingitud toimetulekuraskustes tööealised inimesed (15 eluaastast kuni vanaduspensioni eani) ja nende pereliikmed, kelle toetamiseks ei piisa kohaliku omavalitsuse võimalustest (toetused, teenused).

Naistearsti vastuvõtt Corrigos (22.03.2018)

naistearst_kuulutus.jpg

Naistearsti vastuvõtt Corrigos (20.03.2018)

OÜ Corrigole on väga tähtis kõrgetasemelise günekoloogia teenuse osutamine ja seetõttu on meil heameel teatada, et alates aprillist algab OÜ Corrigo ja AS Fertilitiase vaheline koostöö günekoloogia teenuse osutamise näol. Esimene vastuvõtt naistearst Dr Svetlana Kuznetsoval Fertilitase kliinikust toimub 27.04.2018.

Seoses tegevuse laienemisega on Corrigosse oodatud uued oma valdkonna spetsialistid (01.03.2018)

kuulutus_veebruar 2018-1

KUULUTUS (24.01.2018)

OÜ Corrigo otsib pikaajaliseks rendiks  majutuse tingimustele vastavaid ruume sotsiaalteenuse osutamiseks.

Tingimused: ruumid peaksid olema 500-800m2, mõistlike kommunaalkuludega ja asukoht vōiks olla Jōhvi raadiusega kuni 20 km. OÜ Corrigo poolne ruumide renoveerimise vōimalus olemas, kuigi eelistame juba remonditud ja elamiskõlbulike ruume.

Pakkumisi ootame: heddy.uustal[ät]corrigo.ee või tel:‭5362 4842

Teine hea uudis! (22.01.2018)

Samuti on meil hea meel teada anda, et OÜ Corrigo pakub ka kliinilise psühholoogi teenust. Eestis lugupeetud ja tunnustatud kliinilise psühholoogi Karmen Vool `i töö on suunatud psüühilise distressi, psüühika- ja käitumishäirete, vaegurluse ja riskikäitumise hindamisele, leevendamisele, ravimisele ja ennetamisele. Tema poole võib pöörduda, kui on vaja välja selgitada, kas inimesel on mõni psüühikahäire, teha selleks teste ja uuringuid. Samuti on kliinilise psühholoogi tööks erinevate häirete ravimine ja sümptomite leevendamine. Kliinilise psühholoogi juurde saab saatekirjaga (perearst, psühhiaater), sel juhul on teenus inimesele ja KOV-le tasuta.

Registreerimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduda Corrigo registratuuri poole registratuur[ät]corrigo.ee või tel: 3331100